Magtematika box SK

39 bodů do věrnostního systému

Náhradní produkt

Magformers

Výukový box určený pro děti ve věku ideálně 4 - 12 let v slovenštině Více

Kód produktu: 60507 EAN: 8809134605073 Doprava a platba

Produkt nyní není v nabídce

Obsahuje celkem 67 dílků a velkou učebnici ve slovenštině:

20 trojúhelníků
19 čtverců
4 kosočtverce
5 vysokých trojúhelníků
2 pětiúhelníky
2 lichoběžníky
3 šestiúhelníky
4 obdélníky
1 trojitý obdélník
2 pravoúhlé trojúhelníky
2 SUPER čtverce
2 SUPER trojúhelníky
1 panely ABC (18 čtvercových výplní + 36 výukových panelů s písmeny, čísly a matem. symboly)
1x učebnice v slovenštině (48 stran formátu A3, tj. 42x30cm)

 

Nový výukový box určený pro děti ve věku ideálně 4 - 12 let. Byl speciálně sestaven k použití spolu s velkoformátovou učebnicí "Učebnica Magtematika CZ", která je již součástí balení.Tento box obsahuje veškeré dílky potřebné k řešení v ní obsažených úloh. Kromě práce s učebnicí využijete Magtematiku samozřejmě i jako klasickou kreativní stavebnici se slušnou paletou různorodých dílků vč. 18ks barevných čtvercových výplní a 36 kartiček s čísly, symboly a písmeny. Přikoupením funkčních doplňků pak získáte plnohodnotný Magformers box nejvyššího kalibru.

Základním posláním ovšem zůstává procvičování základní geometrie a prostorové představivosti, práce s čísly a osvojování si praktických konstrukčních principů. U této stavebnice se předpokládá aktivní účast rodiče či pedagoga, a to zejména pro využití v rámci mnohostranné předškolní výchovy. Ve světě velmi žádaná učební pomůcka v domácnostech stejně tak jako pro mateřské i základní školy, družiny a mateřská centra. Úlohy byly vypracovány a testovány týmem profesionálních pedagogů. Náročnost cvičení je promyšleně odstupňována tak, aby motivovala děti dosahovat stále vyšších cílů. Podle věku dítěte je vhodné zvolit míru spolupráce a nápovědy ze strany rodiče či pedagoga. Do náročnějších úloh děti postupně "dorostou". Důležité je, že se díky této učebnici vzdělávají názornou formou zábavné hry.

Nenechte se zmást na první pohled jen středně vysokým počtem dílků, neboť jak známo, není dílek jako dílek. V Magtematice najdete dost velkých dílů s mnoha magnety stejně tak jako např. panely ABC, kterých je 18+36, ale do celkového počtu jsou započteny jen jako "1 dílek". V kombinaci s učebnicí je tato sada zatím rozhodně nejprestižnější položkou v naší nabídce.

Rozměry boxu: 27 x 25 x 17 cm ~ Objem: 6 litrů ~ Materiál: potravinářský plast (polypropylen) ~ Váha: 1600 g

Parametry
Počet dílků 68
Určeno pro holku, kluka
Věk od 3 let
Materiál Plast
Typ uchycení Magneticky
Obal: délka (cm) 31
Obal: šířka (cm) 20
Obal: výška (cm) 13,5