24 bodů do věrnostního systému
Dostupnost
Produkt nyní není v nabídce

Výrobce
Bagmaster

Kód produktu
BA_210124

Tento školní batoh je určen svými rozměry pro 1. stupeň ZŠ, zejména pro 1. – 3. třídu. Specifikace školního batohu KOSTKY:''' Tříkomorový školní batoh - hmotnost jen 0,780g. Více

Nakupujte hned, plaťte později

Tento školní batoh je určen svými rozměry pro 1. stupeň ZŠ, zejména pro 1. – 3. třídu.

Specifikace školního batohu KOSTKY:'''

Tříkomorový školní batoh - hmotnost jen 0,780 kg! 2 postranní síťované kapsičky na gumu, vhodná na láhev, kapsa je kryta utahovací gumou, takže láhev pěkně drží v kapse. Ergonomicky tvarovaná záda, měkce polstrovaná se zpevněnou odlehčenou PE výztuhou. Nastavitelný hrudní pás. Nastavitelné ramenní popruhy, měkce polstrované. Kapsa na penál nebo svačinu. Organizér. Polstrované dno s plastovými nožkami proti oděru dna. V zadní části guma na desky. Když je řeč o lehkém batohu, tak u nás mluvíme o 780 g. (Ilustrativní foto jiné barvy.).

Podrobnosti k batohu KOSTKY:

Klučičí školní batoh KOSTKY, má tři komory. Hlavní komora je zpracovaná tak, aby se do ní pohodlně vešly školní desky (rozměry desek: 32 x 22,2 x 5 cm), sešity velikost A4 nebo těžší učebnice. Naplněný školní batoh díky tomu dobře přiléhá k zádům školáka a je měkce polstrován, zejména kolem páteře a pod bederní částí páteře. Anatomické tvarování, polstrování včetně efektivních prohlubní, umožňuje dostatečnou cirkulaci vzduchu a tak minimalizuje pocení zad dítěte. Uvnitř druhé komory je přehledný organizér. Přední komora na zip je velmi prostorná, ve vnitřní části má kapsu na krabičku na svačinu. Rovněž lze tuto kapsu použít na penál, případně na přezůvky. Dvě síťované kapsičky po straně batohu – vhodná na láhev. Kapsička je krytá utahovací gumou, tak aby láhev nevypadla. Ramenní popruhy jsou anatomicky tvarované a měkce polstrované. Popruhy je možné individuálně nastavit dle velikosti vašeho školáka a to pomocí horních a dolních plastových spon umístěných na ramenních popruzích. Součástí batohu je flexibilní hrudní páska k fixaci popruhů na ramenou školáka. Tuto hrudní pásku můžete kdykoliv sundat. Na školním batohu KOSTKY je velké množství reflexního materiálu pro maximální zvýšení viditelnosti dítěte v silniční dopravě. Zejména v přední části školního batohu, po stranách, ale i na ramenních popruzích. Materiály použité pro výrobu tohoto školního batohu splňují normy EU z hlediska nezávadnosti. Reflexní materiály rovněž splňují normy EU. Dno batohu je polstrované (z vnější strany) použit odolný černý 1680 D polyester materiál (využívaný pro svou odolnost zejména pro cestovní kufry). Dno je opatřeno plastovými nožkami - chrání batoh proti ušpinění. Školní batoh je možné připevnit na háček k lavici pomocí látkového poutka.