3D pero Multipro 2: Velké balení

69 bodů do věrnostního systému
3DSIMO

Jediné 3D pero na světě se svými 7 funkcemi: 3D kreslení, ale také pájení, vypalování, odporové řezání, pila, šroubování a dokonce i vrtání! 30m filamentu! Více

Kód produktu: B2_G3D1014 EAN: 8594177461518 Doprava a platba

Produkt nyní není v nabídce

Začněte objevovat 3D svět s velkou kreativní sadou nového Multipro 2! Naše nové 3D pero je silnější a rychlejší! Tento balíček nabízí 7 různých funkcí, 30m filamentu a kreslicí podložku. Multipro 2 je ruční dílna, která umí nejen 3D kreslení, ale také pájení, vypalování, řezání pěnou, řezání, šroubování a vrtání.

Velké balení obsahuje následující nástavce:

3D kreslení: Multipro 2 může používat jakékoliv filamenty na trhu, díky nastavitelné teplotě a rychlosti vytlačování. Používá se pro dokončovací práce na 3D tiscích, opravy plastových komponentů nebo pro 3D kreslení.

Pájení: Toto příslušenství je plnohodnotnou náhradou pájecí stanice. Perfektně se hodí pro všechny kutily a techniky pro pájení elektronických součástek nebo upevnění kabelů.

Vypalování: Toto je vhodné hlavně pro vyhlazení 3D tištěných, 3D nakreslených objektů, nebo třeba pro dekoraci kůže.

Řezání pěnou: 3 různé velikosti pěnového nástavce

Přímočará pilka: Téměř každý zná nástroj s názvem přímočarka, který se používá k řezání dřeva, skleněných vláken a dalších materiálů. V naší verzi je menší a lehčí než standardní verze.

Šroubovák: Je to skvělý nástroj pro přesnou práci, pro zašroubování samořezných šroubů do dřeva, plastu nebo měkkého kovu. Náš šroubovák je malý a velmi efektivní.

Elektrická vrtačka: cenný nástroj v jakékoli domácnosti nebo v sadě nástrojů od šikovného výrobce. Díky mikrosvorkám nástavce Drill můžete používat vrtáky (průměr 0,3 - 3,2 mm), gravírovací vrtáky nebo brusné vrtáky.

Obsah balení:
1x 3Dsimo MultiPro 2 (nástavce - 3D kreslení, vypalování, pájení)
1x sada vrtáků (Multipro)
1x Sada pro řezání pěny (Multipro)
1x přímočará pilka (Multipro)
1x sada šroubováků (Multipro)
1x kreslicí podložka
Celkem 30 m filamentu ABS / PLA

Váha velkého balení - 2 kg
Hmotnost (pera) 70 g
Rozměry (pera) 170 mm x 34 mm x 20 mm
Napájení 12V / 2A