3D pero - 3DSimo KIT 2 (4 nástavce)

23 bodů do věrnostního systému
3DSIMO

První open source 3D pero na světě. Více

Kód produktu: B2_G3D1011 EAN: 8594177460757 Doprava a platba

Produkt nyní není v nabídce

První open source 3d pero na světě. Všechny díly jsou vyhotovené pomocí 3D tisku a jsou dodávány ve formě stavebnice. Maximální teplota na trysce 250°C. Napájení pomocí USB kabelu a adapteru. V základním nastavení podpora PLA, ABS a PETG filamentu. Možnost si nahrát pomocí USB kabelu další materiálové profily. Průměr filamentu 1,75mm. 3Dsimo KIT 2 ( 4v1) Jedná se o druhou generaci open source 3D pera pod názvem 3Dsimo kit 2.  Tato verze má funkci 3D kreslení rozšířenou o dalších nástavce (Pájení, vypalování a řezání).

Upozornění: Produkt obsahuje 3D tisknuté díly a je dodávaný jako stavebnice. Před prvním použitím je nutné produkt sestavit. Sestavení trvá 15 až 20 minut.

Všechny 3D modely a data jsou volně k dispozici na GitHubu výrobce: https://github.com/3dsimo/3dsimo_kit Pokud se stavbou budete potřebovat pomoci obraťte se přímo na podporu výrobce support@3dsimo.com. 3dsimo produkty se vyrábí v České republice a podpora komunikuje také v češtině. Klíčové vlastnosti 3D pera 3DSimo KIT 2 Pracuje s materiály PLA, ABS, PETG (možnost rozšíření materiálových profilů) Průměr filamentu 1,75 mm Řízeno mikro počítačem založeném na stejném principu jako Arduino Nano Úpravy a všechny části můžete lze najít na GitHubu

Obsah balení:

3D pero KIT2, kreslící nástavec, USB adaptér a kabel a manuál Maximální teplota 3D nástavce 250 °C

​3Dsimo Kit 2 nabízí 4 funkce:

a) 3D kreslení - užití jakéhokokoliv filamentu o průměru 1,75 mm

b) Pájení - s použitím letovacího nástavce můžete letovat stejně snadno jako s páječkou. Výměna pájecího hrotu je jednoduchá, stačí odšroubovat.

c) Vypalování -  vypalovací nástavec může dosáhnout teploty až 480°C, což umožní vypalování do kůže, dřeva a dalších materiálů. Také je vhodný k uhlazování 3D výtisků. 

d) Foam cutting - využití odporového drátu k řezání pěnových materiálů, plastů anebo plexiskla.