O nás

Profil společnosti

Jsme mladá, nově vznikající společnost se zaměřením na chytré hračky a didaktické pomůcky. Nyní na začátku naší cesty budeme pečlivě vybírat a testovat produkty, které vám v našem virtuálním obchodě budeme nabízet. Jsme na startu s pár ověřenými produkty a postupem času budeme přidávat další, které projdou našima rukama, našim srdcem a odbornou radou.

Od samotného vzniku firmy Lignamag NC s.r.o. je naším cílem a zároveň posláním poskytovat svým zákazníkům maximální možný servis a komfort při výběru a pořízení nových didaktických pomůcek a chytrých hraček.

 V brzké budoucnosti nás čekají velké věci, které vychází z našich velkých plánů a vizí. V příštím roce začněme některé pomůcky a hračky sami vyrábět. Nyní pro výrobu hledáme vhodné materiály a technologie výroby, aby naše nové produkty plnily potřebné normy kvality a vzdělávací potřeby našich malých zákazníků. Spolupracujeme na vývoji s pedagogy a odborníky. Můžete se tedy těšit na novou stavebnici LIGNAMAG.

 Hodnoty firmy

Stavíme na svých hodnotách i náš virtuální obchod.

PODPORA zákazníka je pro nás velmi důležitá.

Život bereme jako PŘÍLEŽITOST.

SVOBODA, ve všem, co děláme a jak žijeme.

KREATIVITA, HRAVOST a LEHKOST, proto jsme zvolili obor hraček a pomůcek pro naučení se něčemu novému.

DŮVĚRA v život samotný a v to co děláme.

UPLATNĚNÍ – chceme pro naše pomůcky a hračky, které u nás zakoupíte přinesli vašim dětem i vám užitek a uspokojili potřebu učení se, kterou v sobě máme přirozeně již od narození.

Kdo za vznikem firmy stojí

Kdo za vznikem firmy stojí

E-shop Lignamag.cz založený firmou Lignamag NC s.r.o vzniká z dlouholetých zkušeností. Jsme rodinná firma a členové naší firmy pro vás pečlivě vybírají, testují a ověřují hračky, hry a pomůcky pro hru a učení se.

 PETRA – potřeba vzniku firmy vychází z mých skoro 20letých zkušeností v oboru hraček a didaktických pomůcek. Prošla jsem postupně projekty, které jsem několik let vedla a na nich spolupracovala ve 3 firmách. Byly to projekty kreativních a didaktických stavebnic Geomag a Magformers a systém otevřené diagnostiky dítěte předškolního věku Klokanův kufr a na něj navazující pomůcka Klokanovy kapsy.

Během posledních 6 let spolupracuji ve výše uvedených projektech s odborníky. V oblasti Geometrie s RNDr. Marií Kupčákovou, Ph.D (odborné poradenství pro využití stavebnice Magformers ve vzdělávání dětí), v oblasti předškolní diagnostiky s Mgr. Jiřinou Bednářovou (odborné kurzy, vzdělávání, spoluautorka knihy Diagnostika dítěte předškolního věku a odborný garant projektu Klokanových pomůcek).

 ANIČKA – je studentkou pedagogické střední školy, kterou v tomto školním roce dokončuje. Její zkušenosti z praxe a postupné vzdělávání přináší nové neotřelé a mladistvé pohledy na vzdělávání dětí ve školském i domácím prostředí.

Ve společné interakci pomůcky zkoušíme v praxi a prověřujeme na různě starých dětech z naší velké rodiny.

 MILAN – naše hlavní technická podpora se znalostmi a zkušenostmi z různých oborů. Chlap s reálným pohledem na hračky a pomůcky a náš hlavní kritik a rádce :-).

Celý svůj profesní život se vzdělává a předává své zkušenosti kolegům. Svých znalostí využívá pro vývoj nových produktů a hledá nadstandardní řešení pro zákazníky. Je tedy celoživotním učitelem sobě i svému okolí.

 LAĎKA – naše šikovná a spolehlivá asistentka. Poradí s výběrem, odpoví na jakoukoli vaši otázku a vyřeší cokoli od objednávky až po doručení do vašich rukou.

V oboru hraček začíná, má krátkou zkušenost ze školství. Je mámou dnes již dvou dospělých báječných kluků, kteří si stále ještě občas vytáhnou Geomag a rozvíjí svoji kreativitu.

Rádce

Nevíte si rady, potřebujete pomoc?

Nevíte si rady, potřebujete pomoc?

Jestliže jste se dostali do těchto míst, nenašli jste na našich stránkách zřejmě odpověď na všechny otázky, nebo si nevíte rady s výběrem.

V takovém případě máte několik možností jak nás kontaktovat, nebo navštívit náš Facebook, nebo Instagram.

Budeme rádi za každý dotaz, nebo zpětnou vazbu, protože jen tak můžeme naše služby pro vás vylepšovat právě tak, aby naše nabídka a informace pro vás byly co nejvíc přehledné.

.