Nevíte si rady, potřebujete pomoc?

Nevíte si rady, potřebujete pomoc?

Jestliže jste se dostali do těchto míst, nenašli jste na našich stránkách zřejmě odpověď na všechny otázky, nebo si nevíte rady s výběrem.

V takovém případě máte několik možností jak nás kontaktovat, nebo navštívit náš Facebook, nebo Instagram.

Budeme rádi za každý dotaz, nebo zpětnou vazbu, protože jen tak můžeme naše služby pro vás vylepšovat právě tak, aby naše nabídka a informace pro vás byly co nejvíc přehledné.

.


Důvodem, proč jsme vybrali značku MAGFORMERS je:

Magnetická stavebnice Magformers rozvíjí kreativitu a prostorovou představivost u dětí od 18 měsíců. Horní věková hranice není přesně určena. Potenciál stavebnice při výuce Geometrie sahá až na středoškolskou půdu.

Se stavebnicí Magformers jsme naučili naši mladší dceru Magdu zlomky. Při distanční výuce jsme tuto pomůcku ve výuce velmi ocenili.

Více o potenciálu stavebnice a oblastech, které rozvíjí si brzy přečtete v článku, který pro vás připravujeme.

Pro více informací klikni na nadpis


Proč PIX-IT?

Úkoly rozvíjí intelekt dětí předškolního a školního věku a stimulují 10 oblastí schopností myšlení (abstraktní myšlení, znalosti, fantazie, paměť, prostorová a plošná představivost, práce s písmeny, pozornost a postřech, logické myšlení, matematické schopnosti a komunikace).
Vytvořeno ve spolupráci s odborníky na vzdělávání a pedagogy.
Pro více informací klikni na nadpis

Výběr správné aktovky a batohu. Několik rad k výběru:

Orientaci v  širokém výběru aktovek a batohů vám trochu usnadníme popisem hlavních parametrů a výhod, poradíme nad jakými vlastnostmi se zamyslet. Jak vybrat správnou aktovku a batoh. Několik rad k výběru v našem článku.


Prodloužená záruka Bagmaster

Na zakoupené zboží BAGMASTER se vztahuje zákonná záruka v délce 24 měsíců

U batohů ALFA; GALAXY; MERCURY; POLO; LUMI; GEN; NINY; MARK; EPSON, ELEMENT; MAXVELL; THEORY; BOSTON; BAG; DIGITAL; ENERGY; SUPERNOVA; ORI; BANNY; QUANTUM; LINDER a MASTER. Poskytujeme prodlouženou záruku o 12 měsíců