E-shop Lignamag.cz založený firmou Lignamag NC s.r.o vzniká z dlouholetých zkušeností. Jsme rodinná firma a členové naší firmy pro vás pečlivě vybírají, testují a ověřují hračky, hry a pomůcky pro hru a učení se.

 PETRA – potřeba vzniku firmy vychází z mých skoro 20letých zkušeností v oboru hraček a didaktických pomůcek. Prošla jsem postupně projekty, které jsem několik let vedla a na nich spolupracovala ve 3 firmách. Byly to projekty kreativních a didaktických stavebnic Geomag a Magformers a systém otevřené diagnostiky dítěte předškolního věku Klokanův kufr a na něj navazující pomůcka Klokanovy kapsy.

Během posledních 6 let spolupracuji ve výše uvedených projektech s odborníky. V oblasti Geometrie s RNDr. Marií Kupčákovou, Ph.D (odborné poradenství pro využití stavebnice Magformers ve vzdělávání dětí), v oblasti předškolní diagnostiky s Mgr. Jiřinou Bednářovou (odborné kurzy, vzdělávání, spoluautorka knihy Diagnostika dítěte předškolního věku a odborný garant projektu Klokanových pomůcek).

 ANIČKA – je studentkou pedagogické střední školy, kterou v tomto školním roce dokončuje. Její zkušenosti z praxe a postupné vzdělávání přináší nové neotřelé a mladistvé pohledy na vzdělávání dětí ve školském i domácím prostředí.

Ve společné interakci pomůcky zkoušíme v praxi a prověřujeme na různě starých dětech z naší velké rodiny.

 MILAN – naše hlavní technická podpora se znalostmi a zkušenostmi z různých oborů. Chlap s reálným pohledem na hračky a pomůcky a náš hlavní kritik a rádce :-).

Celý svůj profesní život se vzdělává a předává své zkušenosti kolegům. Svých znalostí využívá pro vývoj nových produktů a hledá nadstandardní řešení pro zákazníky. Je tedy celoživotním učitelem sobě i svému okolí.

 LAĎKA – naše šikovná a spolehlivá asistentka. Poradí s výběrem, odpoví na jakoukoli vaši otázku a vyřeší cokoli od objednávky až po doručení do vašich rukou.

V oboru hraček začíná, má krátkou zkušenost ze školství. Je mámou dnes již dvou dospělých báječných kluků, kteří si stále ještě občas vytáhnou Geomag a rozvíjí svoji kreativitu.