Kdo za vznikem firmy stojí

E-shop Lignamag.cz založený firmou Lignamag NC s.r.o vzniká z dlouholetých zkušeností. Jsme rodinná firma a členové naší firmy pro vás pečlivě vybírají, testují a ověřují hračky, hry a pomůcky pro hru a učení se.

PETRA

Potřeba vzniku firmy vychází z mých skoro 20letých zkušeností v oboru hraček a didaktických pomůcek. Prošla jsem postupně projekty, které jsem několik let vedla a na nich spolupracovala ve 3 firmách. Byly to projekty kreativních a didaktických stavebnic Geomag a Magformers a systém otevřené diagnostiky dítěte předškolního věku Klokanův kufr a na něj navazující pomůcka Klokanovy kapsy.

Během posledních 8 let spolupracuji ve výše uvedených projektech s odborníky. V oblasti Geometrie s RNDr. Marií Kupčákovou, Ph.D (odborné poradenství pro využití stavebnice Magformers ve vzdělávání dětí), v oblasti předškolní diagnostiky s Mgr. Jiřinou Bednářovou (odborné kurzy, vzdělávání, spoluautorka knihy Diagnostika dítěte předškolního věku a odborný garant projektu Klokanových pomůcek).

ANIČKA

Vystudovala jsem střední pedagogickou školu, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. V oblasti pedagogiky se ale vzdělávám i dále. Ráda říkám, že je to nikdy nekončící proces, stále je co se učit. Mám dvouletou praxi na pozici učitelky v mateřské škole. Momentálně se spíše zaměřuji na vedení kroužků a kurzů pro děti. Jsem kreativní duše a nejvíc mě fascinuje dětské umění, to jakým způsobem děti malují a vytváří abstraktní obrazy. 

Podílím se na výběru hraček a didaktických pomůcek na našem e-shopu, při kterém vycházím ze zkušeností získaných z mé praxe.

 MILAN

naše hlavní technická podpora se znalostmi a zkušenostmi z různých oborů. Chlap s reálným pohledem na hračky a pomůcky a náš hlavní kritik a rádce :-).

Celý svůj profesní život se vzdělává a předává své zkušenosti kolegům. Svých znalostí využívá pro vývoj nových produktů a hledá nadstandardní řešení pro zákazníky. Je tedy celoživotním učitelem sobě i svému okolí.